Yazılım Şirketlerinden Size Özel Çözümler.
Yazılım Şirketleri ve Özel Yazılım Geliştirme Çözümleri

 

Yazılım Şirketleri ve Özel Yazılım Geliştirme Çözümleri

İster kurumsal bazda, ister bireysel bazda çalışıyor olun; kurmak istediğiniz ya da mevcut işinizin devamlılığını ve kontrol edilebilirliğini sağlamak için bir sistem oluşturmanız gerekmektedir. Bu sistem aslında, işinizin iskeletini oluşturur ve bundan sonraki adımlar bu iskelet yapısı esas alınarak atılır; şirketin ya da işleyişin organizasyon yapısı, iş koluna uygun muhasebe akışının oluşturulması, üretim süreçleri, pazarlama, tanıtım, tedarikçi ağı kontrolü, müşteri ilişkileri, satış geliştirme planları gibi pek çok konu bu alana dahil edilebilir.


Özel Yazılım Çözümleri


Tüm bunları ve faaliyet kolunuza göre belki çok daha fazlalarını; günümüzde tek tek oluşturmak, takip etmek, her birinin diğerleri ile uyumlu halde çalışmasını sağlamak, gerekirse değiştirmek ya da yenilemek sadece insan gücü ve emeği ile olabilecek işler değildir. Bu nedenle oluşumunuzda ya da şirketinizde günümüz teknolojisine uygun programlar ve yazılımlar kullanmak kaçınılmaz bir ihtiyaçtır.


Yazılımlar ve programlar iki şekilde elde edilebilir;
* Hazır yazılımlar alıp kullanmak.
* Size özel yazılım geliştirme konusunu, bu hizmetleri sağlayan şirketlerle halletmek.


İlk yöntemde, yani hazır yazılım kullanımında; ilgili yazılımı alır, kurar ve kullanırsınız. Bu tip yazılımlara kolay ulaşılır ve kullanılmaya başlanır. Böyle bakıldığında gayet pratik bir çözüm gibi görünmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki; hazır yazılımda, mevcut sisteminize ve organizasyonunuza göre değil, hazır yazılımın kendi özellikleri ve işleyişi doğrultusunda işlemler yapabilirsiniz. Organizasyonun diğer birimleriyle uyum göstermeyebilir, her platformda kullanım desteği olmayabilir, iş akışını istediğiniz şekilde takip edilemeyebilir. Bu da size yarardan çok zarar getirecek bir durumdur.


Böylesi durumlar yaşamamak adına, size özel yazılımlar konusunda hizmet verecek şirketlerle çalışmanız, en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır. Bu şirketler için " butik hizmet " veren yazılım firmaları tanımlaması yapmak pek de yanlış olmaz. Çünkü oluşturulacak yazılım, adında da anlaşılacağı gibi size özel yazılım olacaktır.


Özel yazılım oluşturma süreci biraz zaman alıcı olabilir. Çünkü, organizasyon yapınıza, faaliyet alanıza, talep ve isteklerinize göre yazılım oluşturulması için; analiz, yazılım oluşturma, yazılımın uygulamalı testleri ve eğitiminin verilmesi gibi süreçlerin tamamlanması gerekmektedir.


Ancak bu süreç bittiğinde kazançlarınız ise;
* Maliyetleri en alt seviyede tutmak veya yeni maliyeleri tahmin etmek
* Sağlıklı ve hızlı raporlama almak
* Verimliliği daha üst noktalara çıkartmak
* Yeni proje veya stratejileri daha kısa zamanda hayata geçirmek
* Bölümler arası eş zamanlı ve uyumlu çalışma dengesini kurmak gibi avantajlar olacaktır. Bunun yanında, size özel yazılım; rakiplerinizin hep bir adım önünde olmanızı sağlayacaktır.

  • HİZMETLERİMİZ

    web platform .Net framework, Asp.Net, MVC, HTML5 teknolojileri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik web uygulamaları

    windows platform C# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı dostu masaüstü uygulamalar

    mobil platform iPhone - iPad için xCode, android telefonlar için Android Studio, Windows Phone için Visual Studio üzerinde native uygulamalar

  • Ürünlerimiz