Web Tasarım ile Farklı Olun!
Web Tasarım

 

Web Tasarım

Web tasarım internetin ilk kullanılmaya başladığı günlerden bugüne kadar çeşitli evrimler geçirmiş olsa da hayatımızın içerisinde ilk günden beri olan en önemli kavramlardan biridir. Günümüzde internetin ne denli büyük bir güç taşıdığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu gücü en etkin şekilde kullanmak için web teknolojilerini yakından takip etmemiz gerekiyor. Bugün insanlara çok şık bir tasarım sunmanın yetmediği günleri yaşıyoruz. Tasarım şık olduğu kadar platform bağımsız bu şıklığı taşıyabilmeli, bu şıklığı taşırken kullanım amacına göre kullanıcı dostu olarak planlanmalı ve alışkanlıklara göre dinamikleştirelebilmelidir. Kısacası artık o eski “göze güzel görünen” kavramının çok çok ötesinde bir dünyaya merhaba diyebilirsiniz.

İnsanoğlu doğası gereği sürekli kendisi için fayda sağlayacak olan şeylerin peşinden gitmektedir. Bu anlamda vefa gibi kavramlar kolaylıkla yok edilebilir. Dün insanlara sunduğunuz hizmeti bugün çok daha şık bir şekilde bir başkası sunuyorsa artık çok geç kalmış olabilirsiniz.

iphone uygulama geliştirme


Yola ilk çıktığınızda firmanızın tanıtımını şık bir web tasarım ile insanlara sunmanın önemli olduğunu biliyordunuz. Bunu elinizden geldiğince sağladınız. İnsanlar bilgisayarlarından web sayfanıza girdiğinde çok şık bir tasarımla karşılaştılar ve prestijiniz yükseldi. Rakiplerinizin önüne geçmeyi başardınız. Yıllar yıllar önce sektörde vardınız ve varlığınız şık bir web sayfası ile perçinlenmişti. Sizden yıllar sonra aynı sektöre girecek rakiplerinizin yıllarca önündeydiniz ve bu farkın kapanmasına imkan yoktu. Derken, bir rakibiniz bugün internet ortamında yerini çağın son teknolojileri kullanılarak hazırlanmış bir web tasarımla aldı. İnsanlar sadece bilgisayarlarından girdiklerinde değil cep telefonlarından siteye girdiklerinde de çok kaliteli bir hizmet almaya başladılar. Bilgilere ulaşım size göre çok daha kolay ve hızlı gerçekleşti. Bu şartlar altında daha az tercih edilecek ve prestij kaybına uğramanız kaçınılmaz olacaktır.
Geçmişten Geleceğe Web Tasarım

Değişen teknoloji ile birlikte web tasarım tek başına ele alınması gereken önemli bir kavramdır. Günümüzde cep telefonları bilgisayarların yerlerini çoktan aldılar. Yarınlarda belki de saatler cep telefonlarını tahtlarından indirecekler. Belki sonraki çağlarda -ki bu çağlar belki birkaç yıl sonra bizlere merhaba diyecekler- önce lenslerle göze , sonrasında beynimizin içerisine kulağımızdan yerleştirilecek çiplerle zihnimize şık gözükecek tasarımlarla yerlerimizi almamız gerekecektir. Bu değişime kayıtsız kalmak kaybetmeye atılan ilk adımlar olarak gösterilebilir.

iphone uygulama geliştirme

Web tasarım, o site varolduğu sürece sürekli olarak değişmeli; zamana ve trende göre yeniden ve yeniden şekillendirilmelidir.


  • HİZMETLERİMİZ

    web platform .Net framework, Asp.Net, MVC, HTML5 teknolojileri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik web uygulamaları

    windows platform C# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı dostu masaüstü uygulamalar

    mobil platform iPhone - iPad için xCode, android telefonlar için Android Studio, Windows Phone için Visual Studio üzerinde native uygulamalar

  • Ürünlerimiz