Her yerden uygulamalarınıza hükmedin.
Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

Web Tabanlı Yazılımlarla Hayat Daha Kolay


İnternet teknolojilerinin ve sanal piyasanın büyük yükseliş gösterdiği açık bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bu yükselişte web tabanlı yazılımların önemi çok büyük olduğu gibi, web tabanlı yazılım uygulamalarının sunduğu fırsatlar da çok fazladır. Bir ev hanımının büyük faydalar sağlayabileceği bir sistem olduğu gibi, büyük şirketlerin de büyük faydalar sağlayabileceği günümüz gelişmiş sistemleri arasında yer almaktadır.


web tasarım


Bağımsız Platform Yapısı


Firmalar, yönetimlerini kolaylıkla takip etmek ve denetlemeleri kolay ve hızlı yönden yapabilmek için bu sistemi kullandıkları gibi, kendi evinde hazırladığı tasarımları ya da ürünleri bir sanal market oluşturarak satışını gerçekleştirmek için de bu sistemi pek çok kişi kullanabilmektedir. Sistem, günümüz sanal dünyasının hemen hemen %99’unu içermektedir. Peki web tabanlı yazılımlar sizlere ne kazandırmaktadır? Web tabanlı yazılımlar bağımsız platform yapısına sahiptir. İşletim sistemlerinden bağımsız bir şekilde çalışır ve büyük avantajlar sağlar. Herhangi bir işletim sistemi mantığı ile değil, hepsini bir arada kontrol edebileceğiniz bir tarayıcı kullanıcısı mantığına sahip olabilmenizi sağlamaktadır. Herhangi bir çalınma, kaybolma yada sistemin çökerek ulaşılmaz hale gelmesi vb. durumları söz konusu değildir.


Profesyonel Yazılım Geliştirme Hizmetleri


Firmaların web tabanlı yazılım ihtiyaçlarının arttığı bu dönemde yazılım firmaları yazılım geliştirme seçeneklerini profesyonel bir şekilde sunarak hizmet vermektedir. HTML5 veya CSS3 sayesinde sektöre katılan yeni değerler, yazılım geliştirme projelerine farklı bir boyut kazandırmıştır.


Kullanım Kolaylığı


Gerek web tasarım, gerek diğer tasarım ve yazılım hizmetleri söz konusu olduğunda, firmaların bu hizmetlere büyük önem vermesi mutlak bir gerekliliktir. Web tabanlı yazılım geliştirmeler sayesinde, maksimum verim ve doğru, tam hizmetin yanı sıra, kullanım kolaylığı da sağlanabilmektedir. Müşteri memnuniyetinin ön planda olması, her firma için kaçınılmazdır. Web tabanlı yazılımlar ile müşterilere %100 bir güven aşılanarak, %100 bir müşteri memnuniyeti skalası elde edilebilmektedir. Çeşitli firmaların bünyesinde çalışan profesyonel yazılımcılar sayesinde geliştirilen bu yazılım çeşitleri, son derece güvenilir ve kontrol edilebilirlik açısından en kolay kontrol edilebilirlik derecesine sahiptir.


İşleriniz Daha Planlı Bir Hal Alsın


İstediğiniz her türlü web tabanlı yazılım geliştirilebildiği gibi, her ihtiyacınızı karşılayacak bir kolaylık da sağlamış olursunuz. Yaptığınız işleri çok daha sistematik ve planlı bir hale getirebileceğiniz bu yazılım uygulamaları, firmanıza veya kişisel uğraşınıza farklı bir boyut kazandırmakla beraber, sizleri 1 basamak daha yukarıya taşıyacak ve isminizin duyulmasında yardım sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, müşteri potansiyelinizi tek bir tık ile milyonlara çıkartabilecek bu yazılım uygulamaları, profesyonelliğe atacağınız adımlarınızı yere sağlam bir şekilde basmanıza yardımcı olacak bir gerekliliktir.

  • HİZMETLERİMİZ

    web platform .Net framework, Asp.Net, MVC, HTML5 teknolojileri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik web uygulamaları

    windows platform C# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı dostu masaüstü uygulamalar

    mobil platform iPhone - iPad için xCode, android telefonlar için Android Studio, Windows Phone için Visual Studio üzerinde native uygulamalar

  • Ürünlerimiz