Hayatımızı Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar.
Mobil Yazılımlar ile Hayatın Önüne Geçin

Mobil Yazılımlar ile Hayatın Önüne Geçin

Teknolojinin geldiği son nokta mobil yaşam! Girmek istediğiniz internet sitesinin mobil uygulaması varsa cep telefonunuza indirip bilgisayarla yapmak istediğiniz her şeyi o küçük mobil yazılımla da yapabilirsiniz. Telefonunuzdaki mobil uygulamayla yemek siparişinizi verebilir, yemeğin evinize ne zaman teslim edileceğini öğrenebilir; bankaya gitmeden birçok bankacılık işlemleri ve fatura ödemelerinizi bankanızın mobil uygulamasıyla yapabilir, havale, eft hatta kredi başvurunuzu bile mobil uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


Mobil uygulamalar, internet sitesinin küçülüp cebinize girmiş halidir. Yani bir nevi, internet üzerinden verilen hizmeti cebinizde taşıyıp ihtiyacınız olduğunda anında kullanmaktır. Burada özellikle dikkat edilecek nokta, bankacılık işlemleri sırasında güvenliğe özen göstermek, gerekirse e-imza kullanmak, cep telefonunuzla şifrenizi, hesap numaranızı paylaşmamaktır. Şifrenizin kolay tahmin edilebilir olmaması ve sık sık değiştirilmesi de güvenliğiniz için kullanabileceğiniz önlemler arasındadır.


Kendinize Hayatı Kolaylaştırın!


Mobil yazılımları kullanarak yapılmayacak şey kalmadı! Hayatınıza kolaylık katacak yazılım alanlarından biri güvenlik sistemidir. Evinize ya da ofisinize, iş yerinize taktırdığınız güvenlik sistemini mobil uygulamayla izleyebilir, kontrol edebilir, acil durumlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Büyük marketlerden alışveriş yapabilir, sipariş verebilir, kurye çağırabilir, kuru temizleme hizmeti alabilirsiniz. Akıllı ev sistemine sahipseniz cebinizdeki mobil uygulamayla evinizdeki ayarlamaları istediğiniz gibi yapabilir, evinize ulaştığınızda size özel hazırlanmış ev ortamıyla karşılaşabilir, zamanı verimli kullanabilirsiniz.


Geliştirilen mobil uygulamalar sayesinde;


- Nöbetçi eczane arayabilir,
- Toplu ulaşım araçlarının sefer saatlerine bakabilir,
- Bir yerden bir yere gidebilmek için hangi araca binmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.


Tabii ki mobil uygulamalar eğlence hayatını da çeşitlendirdi. Pek çok mobil oyun sayesinde her yerde sıkılmadan vakit geçirebilir, kitap okuyabilir, gazete ve dergileri inceleyebilirsiniz. Özellikle mobil oyunlar, her yaşa, her kesime, her zevke hitap ediyor. Çok basitinden çok karmaşığına kadar neredeyse bütün bilgisayar oyunlarının mobil versiyonları yapılıyor.


Eğitim Parmak Uçlarınızda


Mobil yazılımlar sayesinde çok ucuza ve kolay ulaşılabilir eğitimin de önü açıldı. Özellikle yabancı dil kursları, üniversite hazırlık kursları, belli konularda üst düzey eğitimler, mesleki eğitim kursları, okuldaki derslere yardımcı etüt programları, çocuklar için eğlenceli eğitimler. Tüm bunlar mobil yazılımlar sayesinde ya ücretsiz olarak ya da çok ucuza akıllı telefon ve tabletlere geldi. Vakti olmayan, zamanla yarışan insanlar bile mobil yazılımlar sayesinde kendini geliştirebiliyor. Çünkü telefonunuz yanınızdaysa bilgisayarla yaptığınız pek çok şeyi cep telefonunuzla da yapabilirsiniz.


Mobil yazılımlar; hayatımızı kolaylaştırarak bize zaman kazandıran taşınabilir uygulamalardır. Eskiden sadece bilgisayarda yapılabilen pek çok işlem artık cep telefonunuzdaki mobil uygulamayla birkaç dakika içinde gerçekleşmekte.

  • HİZMETLERİMİZ

    web platform .Net framework, Asp.Net, MVC, HTML5 teknolojileri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik web uygulamaları

    windows platform C# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı dostu masaüstü uygulamalar

    mobil platform iPhone - iPad için xCode, android telefonlar için Android Studio, Windows Phone için Visual Studio üzerinde native uygulamalar

  • Ürünlerimiz