Mobil Dünyada Kendinize Yer Açın.
Mobil Uygulamalar Neden Önemli

Mobil Uygulamalar Neden Önemli

Mobil ürün ve cihazların kullanımının süratle arttığı günümüz dünyasında büyük kurumsal şirketlerin müşterileri için ürettiği mobil uygulamalar artık orta ve küçük ekonomi dalında hizmet veren şirketler için de popüler ve gerekli bir müşteri yaklaşım yolu olarak görünüyor.


mobil uygulama


Müşteri Odaklı Hizmet


Günümüzde mobil cihaz kullanıcılarının her biri ortalama 6 dakikada bir mobil cihazlarını kontrol etmekte ve buradan ulaşıp tamamlayabildikleri işlemleri gerçekleştirmekteler. Bu yönden şirketler müşterilerinin her an yakınında olma isteklerini mobil uygulamalar ile sağlayabilmektedirler.


Ürün Tanıtımı Ve Rekabet


Müşterilere en hızlı şekilde ulaşmak tüm şirketlerin ana hedeflerinin başında gelir. Bu açıdan bakacak olursanız reklam, kampanya, son çıkan ürünlerin tanıtımı, müşteri tarifeleri gibi birçok konuya doğrudan erişim sağlanabilen yegâne dijital kanallar mobil uygulamalar olmaktadır. Müşteri tarafından kullanılan bu imkânlar dâhilinde, mobil uygulaması olan bir şirket; mobil uygulaması olmayan diğer şirketlere karşı rekabet konusunda her zaman bir adım önde olmaktadır.


Kalite Ve Prestij


Mobil uygulamalar, şirketler için itibar ve kalite gibi görünüme dayalı birçok avantajı beraberinde getirebilmektedir. İyi bir şekilde tasarlanmış, kullanımı kolay ve müşteri odaklı bir mobil uygulama ihtiyaç duyulan ürünler haricinde daha da ileriye gidip, müşteriye ihtiyacı olmayan bir ürünü de satabilme başarısını gösterebilmektedir. Kalite ve prestij deyince akla gelen firmalardan İphone uygulama geliştirme alanında yaptıklarıyla, gözler önünde duran önemli bir örnek firma.


Büyük Avantajlar


Bir zamanlar müşterilerin kaçınılmaz ve alternatifi olmayan hizmet tedarikçisi olan mobil web siteleri de artık mobil uygulama hizmetleri ile yarışamaz duruma gelmektedir. Statik ve değiştirilemeyen arayüz yerine interaktif kullanıcı arayüzü bulunduran mobil uygulamalar, gelişen teknolojiyi anında kullanıcıya yansımaktadır. Ayrıca mutlaka internet bağlantısı gerektiren web sitelerine karşın, çevrimdışı kullanım için ayarlanmış bir mobil uygulama size internet bağlantınız olmadığı durumlar dâhilinde de hizmet sağlayabilmektedir.


Anlık Hizmet Ve Ulaşım


Hız ile doğru orantılı ilerleyen bir işte çalışıyorsanız ve hız sizin için her şeyse, bağlantıda olmak zorunda olduğunuz bir şirketin mobil uygulaması size çok önemli zamanlar kazandırabilir. Ayrıca bu işlemleri yaparken özel bir alanda ve sabit pozisyonda olmanıza da gerek yoktur. Örnek verecek olursak, sürekli döviz ve borsa indekslerini takip etmeniz gereken bir bankada çalışıyorsanız ve bu bilgilere anlık erişim sizin için hayati önem taşıyorsa, bankanın tam sürümlü bir mobil uygulaması sizi birçok yönden rahatlatabilir ve rekabet içinde olduğunuz çalışanlar karşısında bir adım öne geçirebilir.


  • HİZMETLERİMİZ

    web platform .Net framework, Asp.Net, MVC, HTML5 teknolojileri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik web uygulamaları

    windows platform C# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı dostu masaüstü uygulamalar

    mobil platform iPhone - iPad için xCode, android telefonlar için Android Studio, Windows Phone için Visual Studio üzerinde native uygulamalar

  • Ürünlerimiz