Hayatımızın Her Alanında Mobil Uygulamalar.
Mobil Platformlarda Size Özel Çözümler

Mobil Platformlarda Size Özel Çözümler

Mobil uygulama, bir mobil web sitesi değildir. Mobil uygulama akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış özel uygulamalardır. Mobil web siteleri gibi akıllı telefon ve tablet boyutlarına göre hazırlanırlar, ancak mobil web sitelerinden en büyük farkları; mobil uygulamalarda anında ilet seçeneğinin bulunmasıdır. Özellikle e-ticaret uygulamalarında sıklıkla kullanılan mobil yazılımlar, aynı zamanda varlıklarıyla firmaların kurumsal kimliğini ve prestijini de yükselten yazılımlardır. Aynı zamanda 7 gün 24 saat ulaşılabilir olmaları nedeniyle, reklam ve tanıtım açısından da büyük önem taşımaktadır. Özellikle 4.5G nin hayatımıza girmesi ile birlikte akıllı telefon ve tabletlerde çok daha hızlanan internet, mobil uygulamalar açısından da büyük bir potansiyel yaratmaktadır.


Mobil Uygulamalar ve Firmalar İçin Çözümler


Mobil uygulamalar paket uygulamalar değildir, mutlaka firmaya özel yazılması gereken yazılımlardır. Müşterilere özel düzenlenmiş kampanyalar, indirimler ve outlet fırsatları gibi diğer fırsatlar mobil platform üzerinden tüm müşterilere, belli bir bölgedeki müşterilere veya kişiye özel olarak sunulabilir. Mobil uygulamalar bugün yazılım firmaları tarafından, akıllı telefon ve tabletlerin kullandığı IOS veya Android işletim sistemi gibi sistemlere uygun kodlarla hazırlanmaktadır. Ayrıca mobil uygulamalar, mobil web sitelerine göre çok daha az data ile ekrana gelen uygulamalardır. yani kullanıcı mobil uygulama kullanarak internet paketinden çok daha az harcamış olacaktır. Bu durumu bilen kullanıcılar, genellikle akıllı telefon ve tabletlerinden wifi kullanmıyorsa firmaların mobil uygulamalarını açmayı tercih etmektedir.


Firmalara özel mobil yazılım projesi hazırlanırken öncelikle; müşterinin ihtiyaçları belirlenerek bu doğrultuda proje hazırlanır. Bu nedenle müşteri ile birlikte araştırma ve analiz yapılır, benzer uygulamalar incelenerek hatalar saptanır. Mobil yazılım hazırlandıktan sonra ise test edilerek müşteriye teslim edilir ve sonrasında oluşabilecek hatalar için sürekli destek sağlanır. Mobil uygulamalarda özel yazılım geliştirme özelliğini kullanarak kullanılabilen çoklu dil desteği ile firmanızın ve ürünlerinizin tanıtımı tüm dünyaya yayılır. Ayrıca mobil uygulamalar, sabit bir bilgisayar kullanmak zorunda olmadan, kullanıcıları özgürleştirdiği gibi firmanızı da özgürleştirecektir. Özellikle e-ticaret sitelerinde ise kullanıcıların her yerden alışveriş yapması imkânı sağlanır. Ancak e-ticaret sitelerinin mobil uygulamalarında kredi kartı kullanılacağı için güvenliğe ekstra özen verilir.


Mobil uygulamalar sayesinde ayrıca kullanıcıların size ihtiyaç duydukları anda ulaşmaları sağlanır. Özellikle hizmet sektöründe bulunan firmalar için mobil uygulama bu nedenle çok önemlidir. Mobil uygulaması olan firmalar tercih edileceği için, rekabetin çok yüksek olduğu bu ortamda sizin de firma olarak mutlaka mobil yazılım kullanmanız gerekmektedir. Ios ve Android uygulama geliştirme projelerine her zaman yakın olmanız, alacağınız deneyimi üst sınırlara çıkaracaktır.

  • HİZMETLERİMİZ

    web platform .Net framework, Asp.Net, MVC, HTML5 teknolojileri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik web uygulamaları

    windows platform C# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı dostu masaüstü uygulamalar

    mobil platform iPhone - iPad için xCode, android telefonlar için Android Studio, Windows Phone için Visual Studio üzerinde native uygulamalar

  • Ürünlerimiz