Mobil Uygulama.
Kurumsal Mobil Uygulamala Yönetimi

Kurumsal Mobil Uygulamala Yönetimi

Tüm mobil uygulamaları yazılım firmaları çalışanlarının iş yapma biçimini artık değiştiriyor. Bugünkü kullanıcılar kendilerini kurumsal kaynaklara daha da bağlayan ve verimliliklerini artıran uygulamalar ile mesai arkadaşlarının işbirliğini teşvik eden uygulamalar istiyorlar. Akıllı olan şirketler, artık çalışanlarını şirket onaylı umumî ve ferdî yapım dâhili uygulamalarla oldukça güçlendiriyorlar.


mobil uygulama


Yaşam Döngüsü Yönetimi


Mobil uygulama, kurumların bütün yaşam döngülerince almak ve geliştirmek adına; güvenli kılıp, dağıtıp ve takipten kurulumuna kadar yönetmelerine olanak verir. Böylelikle yöneticiler, merkezi yönetim konsolundan münasip olan ve kurulu umumî ve dâhili uygulamalar ile onların sürümlerini ve daha da fazlasını görüntüleyebilirler.


Uygulama Güvenliği


Mobil uygulamalar yöneticilere güvenli bir liste ile aksi kara liste oluşturma fırsatı sağlar. Uyumluluk ilkelerini yapılandırma ve mahallî uygulamaları kısmen yasaklama olanağı vererek tam bir uygulama güvenliği sağlarlar.


Uygulamadaki kullanıcı kimliği doğrulama ile veri şifrelemenin yanında veri yedekleme kısıtlamaları ile uyumluluk takibi meziyetleriyle birçok veri kaybını önleyebilirsiniz. Mobil uygulamalar ayrıca hem içte hem de genel olarak uygulamalar adına tanınmışlık analizlerine fırsat sağlar.


Keşfedilen uygulamalarda siz analizi çalıştırın, hemen risk görüntülerini atayın, güvenlik ihtiyaçlarını tanımlayın ve uyumluluğu otomatik mecburi kılın. Yapacağınız işlemlerin neticesini böylece göreceksiniz.


Geri Bildirimler Nasıl Olacak


Mobil uygulama ile son kullanıcı umumi olarak ve uygulama dâhilinde derecelendirebilmekteler. Buradaki yorum ve dereceler başka kullanıcılar ve diğer yöneticilerce de uygulamanın kataloğundan görüntülenebilmektedirler. Şayet uygulamalardan biri çökerse hemen mobil uygulama çökme günlük raporunu yakalar ve otomatik bir hareketle ayrıntılı bir tanılamayla uygulamanın geliştiricilerine gönderir.


Kontrol ve İzleme


Uygulamanın gelişmiş yönetici konsolu sayesinde kullanıcısına sezgisel uygulama idaresi sunar. Mobil uygulama da çoklu paylaşım özelliğini kullanılarak uygulamanın yönetimine farklı yöneticiler atayıp ve rol temel tabanlı ulaşım kontrolü sayesinde kullanıcıların sadece ihtiyaç hâsıl olduğu uygulamalara ulaştığından emin olabilirsiniz.


Uygulama dökümü, sürümler, durum, derecelendirmeler ve çok daha fazlasını diğer taraftan bir uygulamaya ne kadar kullanıcının atandığına dair ve kaç tanesinin kurduğunu görüntüleyebilirsiniz. Konsol üzerinden tek tıklama ile bu uygulamayı kurma veya kaldırmayı etkinleştirebilirsiniz.


Yöneticiler uygulamaya atanmış kullanıcı sayısı, tanım, iş akışı durumu, kullanım şartlarının kabulünü içeren veri ve uygulamaları ve çok daha fazlasını Mobil uygulamadan takip edebilmektedirler.


Günlük ve Çözümlemelerin Raporlaması


Bütün aygıt ve konsol hadiseleri hemen kaydedilirler ve yönetici konsolundan görüntülenebilirler. Yöneticiler günlük tutma seviyelerini yapılandırabilir ve durumları önem derecesine göre kategorilere ayırabilirler. Ayrıca kategori veya parçaya göre de filtreleyebilir. Mobil uygulamanın gelişmiş çözümleme ve raporlamaları kullanıcısına aygıt, grup veya kullanıcıya göre uygulama raporları düzenleme ve alma müsaadesi verir. Tüm bu satın alınmış, genel ve dâhili uygulamalar dâhil olmak üzere bütün uygulama dökümlerini de görüntüleyebilir ve uygulama sürümleri ile güncelleme geçmişini takip edebilirsiniz.


  • HİZMETLERİMİZ

    web platform .Net framework, Asp.Net, MVC, HTML5 teknolojileri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik web uygulamaları

    windows platform C# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı dostu masaüstü uygulamalar

    mobil platform iPhone - iPad için xCode, android telefonlar için Android Studio, Windows Phone için Visual Studio üzerinde native uygulamalar

  • Ürünlerimiz