İzmir Yazılım Firmaları
İzmir Yazılım Firmaları

 

İzmir Yazılım Firmaları

 

Sürekli gelişen dünya şartları karşısında, toplum genelinde teknolojiye olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Buna bağlı olarak, başarılı bir ilerleme kaydedebilmek için kişiselleştirilmiş programlar zorunlu hale gelmiştir.

 

Firmaların hangi sektörde hizmet verdikleri fark etmeksizin, hedef kitlelerine ulaşabilmeleri için web sitelerinin olması gereklidir. Kaliteli bir web sitesi ise özel yazılım uygulamalarının başarısına bağlıdır. Bu konuda müşterilerini E-Dünya standartlarının üzerine taşıyan, prensipli ve profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş lider firmalardan yardım alınmalıdır. Türkiye’de yazılım konusunda gelişmiş olan İzmir, öncü ve yenilikçi firmaların çalışmaları ile müşterilerin ihtiyaçlarına yenilikçi çözüler üretiyor. Bu gelişmişlikte elbette eğitim olanaklarının yüksek olması da etkili olmuştur.

 

Eğitim standartlarının yüksek olduğu İzmir’de, yazılım geliştirme standartları da yüksektir. Her sektörü yakından ilgilendiren yazılım işlemleri, İzmir’de evrensel anlamda bir yer edinmiştir. Günümüzde yurtdışında büyük yerlere gelmiş firmaların birçoğu, İzmir yazılım firmaları ile çalışmaktadır. Yazılım alanında kendini geliştirmiş ve uzmanlaşmış personellerin çalıştığı kentte, başarı kaçınılmaz bir hale gelmiştir.

 

Yazılım Firmalarına Neden İhtiyaç Duyulur?

 

               Gelişmekte olan ülkelerin genelinde, yazılım endüstrisi çok büyük önem kazanmaya başlamıştır. Yazılım işlemleri ile zamanında harekete geçilerek, gereken önlemler önceden alınır ve firmaların ihtiyaçlarına uygun olan yazılım programları düzenlenir. Bu da başarıyı kaçınılmaz kılan etkenlerden biridir.

 

               Bilişim sektöründe, katma değeri son derece yüksek olan ve firmalara yeni fırsatlar yarabilmeleri için gerekli potansiyelleri sunan yazılım sektörü, olağanüstü başarıların elde edilmesine yardımcı olur. Bu nedenle de firmalar için doğru ve kaliteli bir yazılım çok önemlidir.

 

İhtiyaçlarınızı Temel Alan Hizmetler

 

               Hedeflediği kitleye en kısa sürede ulaşmak ve başarılarını artırmak isteyen firmalar, yazılımın gücünü arkalarına almaya önem vermektedirler. İşletmeler için büyük avantaj sağlayan yazılım firmaları, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak özel yazılımlar geliştirmektedir.

               Yazılım geliştirme hizmeti farklı açılardan değerlendirildiğinde direk olarak yazılım firmasına dokunmayı gerektirmeyen bir hizmettir. Doğru iletişim kanallarına sahip olunduğu takdirde yazılım firmasının mevcut konumu ile proje sahibi firmanın mevcut konumunun aynı olması çok büyük bir önem arz etmemektedir. Önemli olan projeyi doğru değerlendirmek, müşteriyi doğru anlamak, analizleri doğru yapmak ve dünya standartlarında hizmet sunabilmektir. O nedenle gerektirdiği tecrübeye sahip bir yazılım firması farklı konumlarda hizmet sunup başarılı sonuçlar elde edebilecektir.

 

               Codex, yazılım geliştirme standartlarını global anlamda da yakından takip eden firmaların başında gelmektedir. Yazılım dünyasındaki her yeni gelişme Codex’ in Ar-Ge mutfağında yerini alır ve müşterilerine sunulacak olan eşsiz bir lezzet olarak o mutfaktan çıkmayı bekler. Codex, ülke genelinde yazılım projesi yönetme tecrübesi ile doğru standartları doğru analizleri ile uygulayıp zamanında doğru çözümler sunmayı temel hedef olarak belirlemiştir. Bu anlamda ulusal ve uluslararası yazılım projelerinde lokasyon ayrımı yapmadan destek sunmaktadır. 

  • HİZMETLERİMİZ

    web platform .Net framework, Asp.Net, MVC, HTML5 teknolojileri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik web uygulamaları

    windows platform C# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı dostu masaüstü uygulamalar

    mobil platform iPhone - iPad için xCode, android telefonlar için Android Studio, Windows Phone için Visual Studio üzerinde native uygulamalar

  • Ürünlerimiz