İstanbul Yazılım Firmaları
İstanbul Yazılım Firmaları

İstanbul Yazılım Firmaları

Giderek büyüyen teknoloji çağında rekabet ortamının da giderek arttığı görülmektedir. Bu ortamda teknolojiyi verimli ve doğru bir şekilde kullanan şirketler, iş gücünden tasarruf ederek karlılık oranlarını arttırıyor. Teknolojini sunmuş olduğu fırsatlar sayesinde markalarını daha ileriye taşıyarak, Pazar paylarını genişletiyorlar.

 

İhtiyaca Uygun Özel Yazılım Çözümleri

İnternetin gelişmesi ve hayatımıza bazı yenilikler getirmesi ile beraber, bu yeniliklerin iş dünyasında başarılı bir yazılım ile uygulanması zorunlu bir hale gelmiştir. İş alanında gelişerek büyümek isteyen şirketlerin mutlaka yazılım desteğini almış olması gerekir. Ancak bu sayede sistematik bir şekilde büyüme ivmesi yakalanır ve insan gücü yerini yavaş yavaş makinelere bırakıyorken çağın gerisinde kalınmamış olur.

 

               Yerelden evrensele doğru yönelmenin önemli olduğu günümüzde, yazılım geliştirmede İstanbul yazılım firmaları ön plandadır. Türkiye’nin en büyük kenti olan ve metropol özelliği taşıyan İstanbul’da, hizmet veren yazılım firmalarının sayısı tahmin edildiği üzere çoktur. Rekabetin yüksek olması da en üst düzey hizmet kalitesinin ortaya çıkmasını sağlar. Benzer şekilde İstanbul, ülke genelinde yazılım teknolojilerine en hakim şehir olarak göze çarpmaktadır. Alanında uzman, yetişmiş insan gücü arayışı her sektörde kendini gösterdiği gibi yazılım firmalarında da oldukça ön plandadır. İstanbul bu anlamda personellerin yetişmişlik bakımından incelendiğinde ülke genelinde önemli bir yere sahiptir. Bir yazılım firmasının gücü ancak onu oluşturan kişilerin güçleri kadar olabilir. Yazılım anlamında yetişmişlik sağlanması için İstanbul gerekli akademik eğitim ve teknik kaynak düzeyine sahiptir.

 

               Yazılım işlemleri büyük bir profesyonellik gerektirmektedir. Her yazılımın başarıya ulaşamayacağı düşünüldüğünde, yazılım firması seçinin ne kadar önemli olduğu anlaşılmaktadır.

               Her anlamda gelişmiş bir şehir olan İstanbul, yazılım konusunda da önemli bir yere sahiptir. Yazılım ve yazılım geliştirme standartlarının yüksek olduğu kentte, personellerin de kendilerini geliştirmiş olmaları düşünüldüğü zaman kaynaklara erişimin iyi olması kaçınılmazdır. Yalnızca Türkiye’de önemli olmayan İstanbul, yazılım konusunda dünyadaki birçok şehir ile yarışır standartlara sahiptir.

 

Yeni Bir Çözüm Arayanlar İçin En Doğru Adres

              

               Codex, İstanbul yazılım firmaları arasında yer alan ve yazılımın geliştirme hizmetini uluslararası standartlarda sunan şirketlerin başında gelmektedir. Gerek yurt içi gerekse yurt dışında yazılım projelerini uluslararası standartlarda geliştirmektedir. Projelerin farklı kültürlerden, farklı disiplinlerden insanlar tarafından rahatlıkla devam ettirebilir olmasının önemini bilen Codex, yazılım çözümleri yalnızca sonuçlardan ibare olarak değerlendirilmemekte; kullanılan teknolojiden kodlama yapısına kadar her detayı uluslararası standartlarda tutmaktadır.

  • HİZMETLERİMİZ

    web platform .Net framework, Asp.Net, MVC, HTML5 teknolojileri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik web uygulamaları

    windows platform C# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı dostu masaüstü uygulamalar

    mobil platform iPhone - iPad için xCode, android telefonlar için Android Studio, Windows Phone için Visual Studio üzerinde native uygulamalar

  • Ürünlerimiz