Mobil Uygulama ile rakiplerinizden önde olun!
Iphone Uygulama Geliştirme

 

Iphone Uygulama Geliştirme

Iphone, uygulama geliştirme çözümleri ile bir telefon olmanın çok daha ötesine geçmeyi yıllar önce başarmıştı. Piyasaya ilk çıktığı dönemlerde uygulama marketi sistemi ile ( Apple Store ) bu yolda ne kadar kararlı olduğunu göstermiş ve bugünkü tacının temellerini o günden çok derinlere atmıştı.

iphone uygulama geliştirme


Iphone uygulamaları Iphone’ları bir telefon olmanın çok daha ötesine götürüp onları vücudumuzun birer parçaları haline getirmeyi başardılar. Attığımız her adımda iphone uygulamaları ile bambaşka hizmetler alıp eğleniyor ve eğleniyorken bilgiye en saf ve doğal yollardan çok hızlı ulaşıyoruz. Bu bilgiler arasında o esnada dünyanın diğer yarımküresindeki küçük bir şehrin havasının yağışlı olması da bulunuyor arkadaşlarımızın sabah kahvaltıda yedikleri lezzetli yiyeceklerin görüntüleride. Hayatımızın içerisine bu kadar girmiş bir cihazın uygulama dünyasında yerimizi almak başkalarının hayatlarına o denli hızlı girmemizin temel anahtarı gibi gözüküyor.
Codex İphone Uygulama Geliştirme Çözümlerini
Ayağınıza Getiriyor!

Dün geride kaldı ama bugün Iphone uygulama dünyasında yerinizi almak için uygun bir gün. Iphone uygulamaları tamamen mükemmel bir fikrin kusursuz uygulanmış halleri gibi düşünülmemeli, hayatın içerisinde sizin, bir yakınınızın yada firmanızın ihtiyaç duyduğu çok basit gibi görünen bir fikri hayata geçirmek ve fayda sağlamak şeklinde düşünülmelidir. Önemli olan bu dünyada erkenden yerinizi almaktır. Projeniz kusursuzluğa ulaşmadan önce kusurlarıyla kalabalığa karışmalı ve kalabalık içerisinde büyümelidir. Unutulmamalıdır ki bugün en kusursuz görünen projeler, geçmişte nice kusurlarıyla kendini insanlara sevdirmiş projelerdir. Codex bu noktada Android ve iphone uygulama geliştirme hizmetini projelerinizi en geniş kitlelere ulaştırmanız için sunmakta ve projenizin başarıya ulaşmasında danışmanlık hizmetleri vermektedir.


iphone uygulama geliştirme


Iphone uygulama geliştirme çalışmalarının kaliteli olarak yapılabildiği cihazların başında gelmektedir. Projeleriniz geniş kitlelere ulaşırken fikirden daha önemlisi sunuş biçimidir ve iphonelar bu işte biçilmiş kaftandırlar. Iphone’ların üretimlerinde kullanılan malzemelerden işçiliğine kadar her detay özenle hazırlanmakta çok kararlı bir işletim sistemi ve çok güçlü bir yazılım dili ile donanım ile yazılımı kusursuz birleştiren bir ürün olarak hayatlarımızdaki yerini sağlamlaştırmaktadır. Bu cihazlar uygulama geliştirme çalışmaları sayesinde bize özel olmakta ve hayatlarımızı pek çok alanda büyük ölçüde kolaylaştırmaktadırlar.


iphone uygulama geliştirme


Yazılım dünyası Iphone gibi ürünlerle tanıştıkça gelişmekte ve insanlığa büyük faydalar sağlamaya devam etmektedir. Codex, geçmişten geleceğe yazılım ve donanım dünyasının kardeşliğinden esinlenerek köprüler oluşturmakta; Android ve Iphone uygulama geliştirme çözümleri ve danışmanlık hizmetleriyle sektörde müşteri temelli yaklaşımları ön plana çıkarmaktadır.

  • HİZMETLERİMİZ

    web platform .Net framework, Asp.Net, MVC, HTML5 teknolojileri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik web uygulamaları

    windows platform C# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı dostu masaüstü uygulamalar

    mobil platform iPhone - iPad için xCode, android telefonlar için Android Studio, Windows Phone için Visual Studio üzerinde native uygulamalar

  • Ürünlerimiz