Android Uygulama geliştirme hizmetleri!
Android Uygulama Geliştirme

 

Android Uygulama Geliştirme

Android uygulama geliştirme çözümleri ile akıllı telefon dünyası harika bir alternatif ile karşı karşıya bulunuyor. Iphone cihazların yüksek fiyatları piyasada uygun fiyatlı ve kararlı sistemlere sahip cihazların cazibesini arttırıyor. Android cihazlar tam olarak bu noktada pazarda kendine yer edinip gücünü her geçen gün arttırıyor.

android uygulama geliştirme


Android işletim sistemine sahip cihazlar çok sayıda firma tarafından üretilip halka sunulmuştur. Bu cihazlar çok farklı tasarımlara, çok farklı elektronik devrelere ve çok farklı standartlara sahip olsalar da hepsi yazılım güçlerini Android işletim sisteminden almaktadırlar. Android, cep telefonu üreticileri için ortak bir işletim sistemi sunarak bu firmaları hem tek tek yazılım geliştirme süreçlerinden kurtardı hem de ortak bir uygulama pazarı sunarak kullanıcıların tek platforma geliştirilen yazılımlara sahip olabilmelerini sağladı. Bu daha çok kaynağı daha ucuza kullanabilmek anlamına geliyordu. Aynı şekilde uygulama geliştiricileri de çok farklı platformlara uygulama yazma maliyetinden kurtararak tek platformda sayısız cep telefonuna ulaşabilme imkanı sağlamış oldu. Ortak bir platform olması hızlı gelişimi desteklerken özelleştirilebilir yapısı da üreticilere farklı kolaylıklar getirdi. Android işletim sistemi her ne kadar ortak bir platform sunmuş olsa da üreticiler dilediklerinde onu özelleştirebilmektedirler. Bu sayede üretilen telefonun özel donanımları onlara özel olarak geliştirilen ek yazılımlar sayesinde kolaylıkla yönetilebildi ve firmaların işletim sistemi geliştirme maliyetleri ortadan kaldırılmış oldu.
Android Uygulama geliştirme pazarı büyüyor!

Elbette ki büyüyen bu Pazar uygulama geliştiricilerinde dikkatini çekti ve Android işletim sistemi üzerinde çalışacak çok sayıda uygulama sırayla pazarda yerlerini almaya başladılar. Bütün bu uygulamalar çeşitli amaçlara hizmet ederken kullanıcıların ihtiyaçları rekabet ortamında yüksek kalite ile giderilmiş oldu. Eskiden akıllı telefonlar bilgisayarla olduğu sürece gereksiz gibi görünen cihazlarken bugün bu uygulamalar sayesinde bilgisayarlar akıllı telefonlar varken gereksiz gibi görünen cihazlar haline gelmeye başladılar.


Bugün Android uygulama geliştirme hizmetini veren çok sayıda kurum bulunmaktadır. Tüm bu kurumlar tek platforma geliştirdikleri yazılımları çok farklı üreticilerin geliştirmiş olduğu cep telefonlarına yükletebilmekte ve kullanıcılara farklı hizmetler götürtebilmektedir. Codex, Android uygulama geliştirme hizmetini profesyonel olarak platformun ilk kurulduğu yıllardan bu güne sunmakta, bu süreç içerisinde Türkiye’de Android uygulama geliştirme konusunda trendleri belirleyen bir faktör olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

  • HİZMETLERİMİZ

    web platform .Net framework, Asp.Net, MVC, HTML5 teknolojileri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik web uygulamaları

    windows platform C# .Net, WPF, Console teknolojileri ile kullanıcı dostu masaüstü uygulamalar

    mobil platform iPhone - iPad için xCode, android telefonlar için Android Studio, Windows Phone için Visual Studio üzerinde native uygulamalar

  • Ürünlerimiz