Başarı bir yolculuktur.
Dünden bugüne, bugünden yarınlara...
codex tarihçe

Tarihsel Sürecimiz

Bulunduğumuz yere gelmemiz uzun bir yolculuktu. Herşey nerde ve nasıl mı başladı ?

2002

Bir hayal kuruldu

Öğrencilik yıllarının sonuna doğru kurduğumuz hayal bugünden geleceğin teknolojilerini kendi ülkemizde üretmemiz için sıradışı işler yapan bir oluşumdu.

2006

İlk somut adımlar

Hayali gerçek yapan somut adımlardı ve bu adımlar finans şirketlerinin dünyasında rahatlıkla hayat bulabiliyordu. Türkiye'de emsali bulunmayan finans projeleri kararlılığımızın ve mutlak başarımızın müjdeleyicisiydiler.

2010

Türkiye'de bir ilk

Türkiye'de ilk defa kendine inanan bir yazılım firması daha önce hiç denenmemişi deneyerek özel bir framework geliştirdi. Ülke genelinde adından övgüyle sözettirmeye başlamış olan bu proje yurtdışında da meraklı kitlelerce mercek altına alındı.

2008

Büyük bir takım kuruluyor

Başarı ancak doğru ekiple elde edilebilirdi. En değerli hazine insandı ve bu insanlar özenli kararlar ve uzun süreçlerle bir araya getirildi.

2013

Codex ile ilk buluşma

İşimizi tutkuyla yapıyor oluşumuz kaçınılmaz olarak beraberinde büyük başarılar getirdi. Bu büyük başarılar büyük bir ismi hakediyordu. İşte Codex böyle doğdu.

2014

Geleceği yazıyoruz

Biz bugün yarının teknolojisi kullanıyor ve mevcut çok sayıda projemiz ile Türkiye'nin ve dünyanın büyük firmalarını daha büyük yapmak için çalışıyor, çabalıyoruz.